Gıda BayiliğiSektörel Haberler

Baba Döner’den Bayilik Fırsatı

Baba Döner’den Bayilik Fırsatı Tavuk ve et döner, ülkemizde en çok talep gören ürünlerin başında gelir. Kültürümüzde fazlasıyla kendine yer ulan, hemen herkesin ilgi ve beğeniyle tükettiği döner, kaliteli olduğunda tadından yenmez bir yiyecek! Peki, siz de sektörde isim yapmış bir dönerci firması olan Baba Döner’den bayilik almak istemez misiniz?

İşte fırsat! Baba Döner bayilik vermek için kolları sıvadı. Baba Döner’den bayilik fırsatı için haberimizi gelin birlikte inceleyelim…

Baba Döner Hakkında

“BABA DÖNER” 1998 yılından beri faaliyette olan ve şu anda Türkiye’nin pek çok noktasında 58 tane şubesi olan önemli bir döner firmasıdır. Tamamen kendi ürünü olan ve benzersiz, organik döner sosu ile iyi bir damak tadı oluşturan Baba Döner, hijyen ve sanitasyon kurallarına da uymaktadır. Dönerler, Gıda Mühendislerinin gözetiminde üretilmektedir. Dönerler günlük üretilerek şubelere gönderimi sağlanmaktadır.

Önce kalite ve güler yüzlü hizmet anlayışını güden Baba Döner, İstanbul merkez olmak üzere, Türkiye’nin her noktasına ulaşmayı hedeflemekte ve yeni bayileri ile birlikte daha çok büyüyerek, her geçen gün daha kaliteli hizmeti müşterilerine ulaştırmayı istemektedir.

Baba Döner’den Bayilik Almanız Durumunda Avantajınız Ne Olur?

Baba Döner, bayilerinin her daim arkasında olan ve merkezinde olduğu gibi tüm şubelerinde de standartları yakalamak isteyen bir firma olduğundan, öncelikle yatırımcılarına kaliteyi sunmaktadır. Aynı zamanda, yüksek kar oranları ile bayilerine iyi kazanç sağlayabilecek bir imkan sunan marka, Baba Döner markasını kendileri ile birlikte zirveye taşıyacak bayiler aramaktadır.

Baba Döner İçin Yatırım Bilgileri Nelerdir?

Baba Döner, kesinlikle isim hakkı bedeli almıyor. Gelirden pay almadığı için de, başlangıçta verdiğiniz şube açılış maliyeti haricinde kazancınınız sadece size ait olacak demektir. En az 49.000 TL gibi bir şube açılış bedeli olan Baba Döner’in, ortalama şube açılış ücreti ise 150.000 TL civarındadır.

Baba Döner’in Bayilerinden Beklentileri Nelerdir?

Baba Döner, öncelikle bayisi olacak kişinin işinin başında olmasını bekliyor. İşinin başında olan kişilerin çok iyi kazanç sağlayabileceğini ve marka ismini de koruyabileceğini öngörüyor.

Aynı zamanda da, açılacak iş yerinin özelliği olarak 30 m2 ile 100 m2 arasında, insanların yürüyüş yolunda olan bir işletmenin olmasını bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu