Sağlık Bayiliği

Korona Virüs İle Mücadelede En İyi Bayilik!

Korona virüs, tüm dünyayı etkisi altına almış olan, pandemi şeklinde yayılarak pek çok bulaşıya ve ölüme sebep olan çok ciddi bir hastalık olarak hayatımızda ve ne kadar süreceği de belli değil. Bu nedenle de, korona virüs yani yeni adıyla COVID-19 için önlemler alınmaya devam ediyor. Tabi ki önlemler içinde de en çok öne çıkan ve dikkat edilen husus ise, dezenfektanlar ile virüslerden kendimizi korumak olarak öne çıkmasıdır. Milkar bu noktada, hem COVİD-19 hastalığını önlemek hem de ilerde meydana gelebilecek bu tarz hastalıkların toplulukta yayılmasının önüne geçmek için dezenfektan uygulama ünitesi (kabini) üreterek piyasada kendine iyi bir yer edinmiştir.

Avantajlı İmkanlarıyla Milkar’ın Bayisi Olabilme Fırsatı!

Korona virüs ile mücadelede başrol oynamak, dezenfektan sistemleri alanında sektör öncülerinden olmak istiyorsanız, Milkar ile kendi işinizin patronu olabilir ve çok iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Üstelik çoğu franchising sistemlerinde isim hakkı ücreti gibi ekstra maliyetler çıkmasına karşın, Milkar’ın bayiliğinde ek ücret ödemeden bu hakka sahip olabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile çalışan marka, sizi bu alanda da koruyarak işinizde pürüz yaşanabilecek sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Dezenfektan kabini satışları sayesinde, şu anda toplu alanlarda yaşanan korkuları azaltabilmek için sektördeki firmalara hizmet götürebilirsiniz. Böylelikle kurum kuruluşlara, AVM’lere, havalimanlarına, otogarlara ve daha pek çok yere bu hizmeti götürerek hem toplumsal bir fayda sağlayabilirsiniz hem de bu sayede krizi toplumsal olduğu kadar kendiniz için de krizi fırsata çevirerek büyük kazanç sağlayabilirsiniz.

Bu dezenfektan kabinleri, toplu alanlara kurularak, bu alanlara giriş çıkışlarda hijyen koşullarını sağlamaları için firmalara yardımcı olmaktadır. Girişlerde kişiler bileklerini kabinin yan sensörüne okutarak ateş ölçümü yaptırmaktadır. Bu ateş ölçümlerinde, yüksek ateşi olanların tespit edebilmesi şansı bulunur.

Eğer ki kişinin ateşi yüksek değilse, ortama girişlerde kabinin içindeki kesinlikle sağlığa zararlı olmayan dezenfektanlarla baştan aşağıya dezenfekte edilerek içeri alınır. Bu sayede, hem işletmeler gönül rahatlığıyla dışardan kişileri içeri alabilirler hem de kurumsal kimliklerini gösterebilme şansı elde ederek sektördeki farkını layıkıyla ortaya koyabilirler.

Siz de bu ayrıcalıklardan yararlanmak ve iyi kazanç sağlamak isterseniz, Milkar dezenfektan uygulama ünitesi satışlarının bayiliği ile hayallerinizin işinin sahibi olabilirsiniz.

Bayilik Almak İçin

İrtibat;

Hakan Bey

0530 603 61 87

Esra Hanım

0536 879 46 03

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu