Çiğ Köfte Bayiliği

Uygun Fiyatlı Çiğ Köfte Bayilikleri

Türkiye’de çiğ köfte tüketimi oldukça fazla. Hal böyle olunca, pek çok çiğ köfte markası da piyasada kendine yer buluyor. Hem maliyeti uygun hem de ürün satış sirkülasyonu hızlı olan bu sektörde bayilik veren pek çok marka var. Lezzetli bu gıdaları satarak para kazanmak ister misiniz? Gelin, uygun fiyatlar ve hoş konseptleriyle bayilik veren çiğ köfte markalarına göz atalım…

Komagene Çiğ Köfte

Etsiz çiğ köfte üretimi yapan Komagene, hem yurt içinde hem de yurt dışında şubeleri olan dev bir markadır. Türkiye’de 2020 yılında açılan şubeleri ile birlikte 1.600 şubeye sahip olan Komagene, yurtdışında da 8 ülkede 26 şube ile yurt dışında yaşayan vatandaşlarımıza da ülkemizin hasretini unutturuyor.

Eğer bir miktar birikiminiz varsa, hızlı ve etkili şekilde işe girişip para kazanmak istiyorsanız, Komagene bu konuda en büyük destekçiniz olmaya adaydır. İş kurmak isteyip, Komagene’ye şube talebinde bulunanlar belirli standartları sağlayıp incelemelerden geçip bu kocaman ailenin içerisinde yer alabilirler. Komagene’nin en iyi bayilik yönlerinden biri ise, ne isim hakkı bedeli ne de kazancınızdan herhangi bir yüzde talep etmemesidir. Yani kazandığınız sadece size kalacak ve daha hızlı şekilde yatırımınızı kara dönüştürebileceksiniz.

Eğer ki bu alana girmek istiyor, ancak nasıl yapılacağı konusunda endişeleriniz olduğunu düşünüyorsanız, Komagene siz adaylar için eğitim programları açmaktadır. Bilgi birikimi edindikten sonra gönül rahatlığı ile bayilik alabilirsiniz. Bunu yapmak için ise size gereken https://www.komagene.com.tr/tr/franchise-basvuru-formu adresindeki başvuru formunu doldurmak…

Komagene’den bayilik alabilmek için size gerekli olan bütçe ise ortalama olarak 35 bin TL olacaktır. Komagene, bayiliklerine anahtar teslim iş yapmaktadır. Ancak bayiler talep ederse, genel konsepte uygun olacak şekilde ve ana merkezden onay gelmesiyle kendileri de çiğ köfte dükkanlarını yapabilirler. Bir bayinin tadilat işleri ve açılma süreci, ortalama 2 ile 4 hafta arasında değişmektedir. Markanın pek çok çeşitli ürünü olmasından dolayı, Komagene sadece kendi ürünlerinin satışına izin vermektedir. Çiğ köfteler, haftada 2 ya da 3 kere bayilere ulaştırılıyor.

Tatlıses Çiğ Köfte

Tatlıses Şirketler Grubu’na bağlı olarak 2010 yılında İbrahim Tatlıses tarafından kurulan Tatlıses Çiğ Köfte, hem yurt içinde hem de yurt dışında oldukça popüler olan bir markadır. Oldukça büyük bir alanda kurulan fabrikada üretilen, katkısız ve doğal çiğ köfteler ile kalite standartlarına uygun bir gıda ürünü piyasaya sürülmektedir.

Tatlıses, her geçen gün yeni bayileri ile büyümeye devam etmektedir. Siz de bir iş kurma düşüncesindeyseniz, oldukça karlı ve hızlı geri dönüş alabileceğiniz bir iş yapmak ve bunu da önemli bir ismin altında gerçekleştirmek istiyorsanız, Tatlıses tam size hitap ediyor olacaktır. Türkiye’deki en güvenilir çiğ köfte markalarından biri olan Tatlıses, her gün büyümeye devam eden bir pazarda size iş imkanı sunmaktadır. Pek çok yan ürünü olan ve müşterilerinize sunabileceğiniz farklı gıdalar ile fark yaratabileceğiniz Tatlıses Çiğ Köfte, ürün tedariği konusunda bayilerini kesinlikle mağdur etmeden düzenli şekilde ürün sevkiyatı yapmaktadır.

Markanın isim hakkı ücreti mevcut… Firmanın en son güncelleme ile istediği isim hakkı bedeli 5.900 TL + KDV olarak belirlenmiş. İsim hakkı ücreti talep etse de, dünyada marka haline gelmiş bir işletmenin bayilerinden biri olarak, bu ismi hızlıca kazanca dönüştürebilirsiniz.

Tatlıses’ten iyi kazanç sağlayabileceğiniz bir iş kurmak adına, çiğ köfte bayiliği almak için http://www.tatlisescigkofte.com/Franchising_Basvuru_Formu adresindeki başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Ayrıca ulaşmak istediğiniz takdirde, firmanın Türkiye ve yurt dışından kolaylıkla ulaşabileceğiniz iletişim numaraları da mevcuttur.

İstanbul Avrupa İçin: (0535) 106 58 68

İstanbul Anadolu İçin: (0530) 955 26 18

Ege Bölgesi İçin: (0530) 969 45 39

İç Anadolu ve Doğu Anadolu İçin: (0535) 106 58 68

Yurt Dışından iletişim Kurmak İçin: (0530) 281 59 81

Türkiye Genel Bilgilendirme Adına Ulaşabilmek İçin: (0535) 106 58 57

Oses Çiğ Köfte

Uygun fiyatları ile bayilik veren bir diğer çiğ köfte markası da Oses Çiğ Köfte… Markanın bayisi olmak isteyenler için tek şartı, konsepte ve firmanın kurumsal kimliğine uygun şekilde bir bayi açmanız… Bayilik aldığınızda, bunun için markaya herhangi bir ödeme yapmazsınız. Sadece bayilik sözleşmesi yapmanız yeterlidir. Tabi ki Oses Çiğ Köfte sizlere yardımcı olmak adına bazı konseptler sunar. Ancak şubenizi açmak için ortaya çıkacak giderler size aittir, firmaya ödeme yapılmaz ve siz ne kadara mal ederseniz, dükkan gideriniz o kadar olacaktır. Bununla birlikte, anahtar teslim şube almak isterseniz de sizlere bu alanda hizmet sunan firma, ortalama 15 bin TL civarında bir masraf ile kendi işinizin patronu olma şansını size sunmaktadır. Eğer ki bu alanda eksik kaldığınızı düşünüyorsanız, Oses size kurumsal eğitimler vererek marka desteğini  sunmaktadır. Oses Çiğ Köfte ile çalışmaya başlarsanız, açılışa özel olarak size ücretsiz şekilde çiğ köfteler ulaştırmaktadır.

Siz de Oses’in bayilerinden biri olmak istiyorsanız, https://www.oses.com.tr/franchising adresindeki bayilik sözleşmesini doldurabilirsiniz. Aynı zamanda, ulaşmak istediğiniz takdirde genel merkeze 0533 817 72 24 numaralı telefondan da ulaşabilirsiniz.

Battalbey Çiğ Köfte

Çiğ köfte markaları içerisinde en çok tercih edilenlerden biri olan ve oldukça uygun bir meblağ ile açabileceğiniz, kendi işinizin patronu olabileceğiniz Battalbey Çiğ Köfte ile lezzeti damaklarda kalan bir yiyeceği müşterilerinize sunabilirsiniz. Sait Aybak tarafından 2003 yılında İstanbul merkezli olacak şekilde kurulan Battalbey Çiğ Köfte, hem Türkiye’nin pek çok ilinde faaliyet gösteren hem de yurt dışında Almanya’daki vatandaşlarımıza bu lezzeti taşıyan bayilere sahip büyük bir markadır. Herhangi bir isim hakkı bedeli ya da kuruluş bedeli istemeyen Battalbey, sizden sadece konsepte ve marka değerine uygun bir işletme kurmanızı beklemektedir.

Eğer ki kendinizi çiğ köfte alanında geliştirmek ve işinize o şekilde kolları sıvayarak başlamak istiyorsanız, böyle bir durumda kurumsal kimliğiyle yanınızda olan firma, eğitim desteği sağlamaktadır. Açılış yapıldıktan sonra, açılışa özel olarak sizlere ücretsiz şekilde çiğ köfte temini de yapan Battalbey, marka değerinden kaynaklanan herhangi bir reklam payı da talep etmemektedir. Bu demektir ki, siz de kendi işinizi yapmak için bir iş kurmaya karar verdiyseniz ve bayilik seçiminizi Battalbey’den yana kullandıysanız, herhangi bir ek gideriniz olmadan hemen çalışmaya ve hızlıca para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Kurulum ücreti talep edilmediğinden ve şubenizi kendiniz kuracağınızdan dolayı şube açılış gideri size aittir. Ortalama 5 ile 10 bin TL arasında bir başlangıç rakamıyla kurabileceğiniz işinizi daha da geliştirmek isterseniz, tabi ki maliyetler daha yüksek rakamlara da ulaşabilmektedir. Siz de toplamda 2000 şubelik bir markanın şubelerinden biri olmak ve para kazanmak isterseniz, https://battalbey.com.tr/bayilikbasvuru adresindeki başvuru formunu doldurabilirsiniz. Dilerseniz 0 555 324 84 23 numaralı hattan merkez ile iletişime geçebilir, dilerseniz info@battalbey.com.tr mail adresine yazarak bilgi alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu