Yazın Yapılacak Sermayesiz İş Fikirleri

Yazın Yapılacak Sermayesiz İş Fikirleri

Mayıs 16, 2020 0 Yazar: admin

Yazın Yapılacak Sermayesiz İş Fikirleri: Piyasaların ve çoğu sektörün Korona Virüs sebebi ile kapalı olması ticari anlamda bir çok kişiyi ve işletmeyi zor duruma soksa da devletin vermiş olduğu destekler ile yavaş yavaş normalleşme sürecine başlanılması yaz sezonunun gelmesi ile de bir nebze olsun hareketlenme başlanmış işletmelerin yaz hazırlıkları başlamıştır.

Hali hazırda ticari faaliyeti olmayıp da bu yaz sezonun da ne iş yapılır, yada ne yazın ne satarak para kazanabilirim bir arayış var ise bu yazımız da bu arayışınıza cevap vermeye çalıştık.

Yiyecekler – içecekler ve serinletici ikramlar satın

Yazın Yapılacak Sermayesiz İş Fikirleri

Başlık da belirtmiş olduğumuz gibi yazın yapılacak ve akla yatkın olan bir iş önerimiz serinletici içecekler satmak , kavurucu sıcakların artması insanların sürekli ihtiyaç duyduğu sıvı tüketim ihtiyacı olması sebebi ile her nokta da her bölge de yapılabilecek kazançlı bir iş olabilir.

Serinletici derken ne olabilir bu derseniz ürün portföyü oldukça geniş Dondurma, sodalı içecekler, donmuş yoğurtlar ve pastalar, meyveli frapeler, meyveli şekerler, buzlu şekerler ve buna benzer bir çok ürün alarak yaya trafiğinin yada merkezi yerler de satışlar gerçekleştirerek çok güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

İnternet Üzerinden plaj kıyafetleri, çantalar, bavullar veya el yapımı aksesuarlar satın

Kullanmadığınız yada evinizde fazlasıyla mayo,terlik,bavul gibi eşyalarınız var ise internet üzerinden bir mağaza açarak bunları satabilirsiniz. El beceriniz mevcut ise eviniz de kişiye özel zevkli ve renkli kolye bileklik takı malzemeleri üreterek yine Facebook,İnstagram gibi sosyal medyalar da dükkan açarak satış yapabilir ciddi rakamlar kazanabilirsiniz.

Yazın Yapılacak Sermayesiz İş Fikirleri

 

Bu işin diğer bir boyutu ise daha ileri seviyede kendinize ait bir Online Satış Sitesi kurarak hem kendi ürettiğiniz hemde dışarıdan tedarik ederek sitenize ekleyerek ürün satabilir ve kazancınızı kat kat arttırabilirsiniz.Bu işi yapmanız için sermaye ihtiyacı olmadığı gibi iyi sonuçlar alabilirsiniz.

El becerinize ve satış kabiliyetinize güveniyorsanız tercih edilebilir bir iş olmakla beraber yazın yapılacak işler arasında göz ardı edilmemesi gereken bir iş ve daha profesyonel yaparak işinize yaz kış süreklilik kazabilirsiniz.

Sermayesiz İş Fikirleri: Tamamen kişinin kendi inisiyatif de olup, fikirleri arttırabilirsiniz.Biraz düşünmenizin ardından karar verin ve işe koyulun , Sizin de bir fikriniz varsa yorum yazarak bizlere iletebilirsiniz